Відгуки про компанію TM «AMANTI»
- Андрій К.
«Я в захваті від цього сервісу! Від початку і до кінця все було бездоганно. Швидка доставка, чудова якість і тепле ставлення команди. Рекомендую всім!»
- Руслана Я.
Дуже класні цукерки. Продукція дійсно смачна багато новинок. Якість відмінна.
Дівчата оператори дуже приємні. Завжди допоможуть і завжди вирішують питання. Рекомендую цю компанію і рекомендую їх продукцію - Дудар М.
- Наталія П.
Якісна продукція. Швидке опрацювання замовлення.Рекомендую!
- Наталья М.
Дуже гарне обслуговання,цукеркі свіжі,е всі у гучності,дуже швідка відправка,дуже дякую за гарні ,цікаві новинки
- Ольга Т.
- Ирина Р.
- Георгий О.
Всі цукерки дуже смачні, відповідають опису. Приємно що є в наявності. Дуже великий асортимент товарів.
- Дмитрій
- Валентина Д.
